35-letnia Rosjanka,  Irina G., usiłowała  sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki milionerowi za równowartość 19 tysięcy funtów. Kobieta została aresztowana po tym, jak wpadła w policyjną zasadzkę. – informuje dailystar.co.uk.

Kobieta wybrała się  do Moskwy wraz ze swoją 13-letnią córką, aby sprzedać jej dziewictwo bogatemu klientowi, który za wspólną noc z nieletnią dziewczynką miał zapłacić równowartość 19 tysięcy funtów.  Irina G. została jednak zatrzymana, gdyż była to  policyjna zasadzka.

Irina G. nie wiedziała, że stręczy córkę policjantom. Została zatrzymana, gdy otrzymała milion rubli za dziewictwo nieletniej córki. Także jej przyjaciółka została aresztowana.

Na nagraniu opublikowanym przez rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kobieta przyznaje, że zabrała swoją córkę do Moskwy: „O godzinie 7.35 wraz z moją córką poleciałyśmy do Moskwy, aby poznać bogatego mężczyznę, który miał nam udzielić finansowego wsparcia za usługę seksualną, jaką miała wyświadczyć mu moja córka” – powiedziała.

Z danych umieszczonych na FB wynika, że kobieta pracuje jako agent nieruchomości na Uralu. Przed laty  brała udział w konkursie piękności w Czelabińsku. Śledczy potwierdzili jednak, że zarówno ona jak i jej koleżanka „zarabiały na życie świadcząc usługi seksualne”.

eps