Rozpoczął się proces mężczyzny, który porwał, zgwałcił i podciął gardło swojej siostrzenicy. Po czym ukrył jej ciało w zamrażarce. Zrobił tak „aby nikt inny nie mógłby jej mieć”. 20-letnia Celine Dookhran nie była jedyna ofiarą swojego wuja. Mężczyzna porwał także druga młodą kobietę, ale udało jej się przeżyć.

33-letni budowniczy Mujahid Arshid jest oskarżony o uprowadzenie kobiet do rezydencji w Kingston, Surrey (wartej 1,5 miliona funtów) i zgwałcenie ich. Następnie poderżnął im gardła, i upchnął w zamrażarce.

Prokurator stwierdził, że Arshid był „seksualnie związany” z kobietami i postanowił „mieć je tylko dla siebie” za wszelką cenę.

-Dowiedział się, że uprawiały seks ze swoimi chłopakami, poza jego szponami. Postanowił zatem zrobić coś aby nie mógł ich mieć, nikt inny – powiedział prokurator Crispin Aylett otwierając sprawę. Prokurator opisał zamiary Arshida po uprowadzeniu kobiet: – Zamierzał je zgwałcić, zamordować i pozbyć się ich ciał. Najpierw chciał rozpuścić ich ciała w kwasie, ale w końcu ukrył w głębokiej zamrażarce.

Druga ofiara, 21 lat, została porwana wraz z Dookhranem i podobnie jak ona została zgwałcona i podcięto jej gardło. Udało jej się przetrwać, udając martwą. Następnie zadzwoniła do matki, a policja przyjechała na miejsce, znajdując ciało Dookhrana w zamrażarce.

Arshid prawdopodobnie wykorzystywał seksualnie swoją siostrzenicę już jako dziecko.

Oskarżony wiedział, że nie da rady sam pokonać obu kobiet, i dlatego wziął do pomocy swojego pracownika Vincenta Tappu, 28-letniego robotnika budowlanego. Jednak Tappu n pomagał tylko w porwaniach dziewcząt.

– Dwie kobiety zostały zabrane z domu, owinięte w prześcieradła i umieszczone w bagażniku ciężarówki pierwszego oskarżonego – powiedział Aylett.

Arshid zaprzecza morderstwu, usiłowaniu zabójstwu, dwóm porwaniom, dwóm gwałtom.

uxe