Po napływie migrantów, w wielu krajach europejskich pojawiła się tendencja: atakowanych lub napastowanych seksualnie przez imigrantów kobiet.

Pierwsze poważne incydenty zdarzyły się w Niemczech i Szwecji, gdzie migranci stosowali taktykę grupową, aby obrabować, napadać lub gwałcić kobiety (ta sama taktyka mobów żerujących na kobietach była widoczna na egipskim placu Tahrir). Szybko rozwinęło się to w bezprecedensową skalę napaści seksualnych, których Europa nie widziała od stuleci.

Kolonia, Sylwester 2015/2016: Noc zaczęła się od normalnego niemieckiego sylwestra; podobnie jak wiele miast w całej Europie place wypełniły się porządnymi, przestrzegającymi prawa mieszkańcami .

Ale przed północą wielkie grupy migranckich mężczyzn zaczęły wchodzić na plac; zupełnie niespodziewanie zaatakowali Niemki. Co najmniej 1000 kobiet zostało (seksualnie) zaatakowanych przez grupy imigrantów pochodzenia północnoafrykańskiego lub bliskowschodniego.

Reakcją mediów, które dotychczas wzywały do poszanowania prawa i kobiet, była cenzura i ukrywanie wiadomości. Jest to ta sama reakcja, którą większość zachodnich mediów ma w obliczu fali przestępstw migracyjnych: świadkowie zostali uciszeni lub zignorowani, a media nie wzięły na siebie odpowiedzialności, aby przekazać prawdę.

Dokładnie to samo dzieje się w Szwecji, kraju, który był niegdyś rajem feministek, gdzie kobiety cieszyły się niespotykaną dotąd swobodą i hiper-równością. Teraz Szwecja znana jest z przestępstw seksualnych i gangów. Dziesiątki kobiet i dziewcząt były napastowane seksualnie na licznych koncertach rockowych przez migrantów. Niektóre dziewczynki miały zaledwie 12 lat.

Ale nie tylko na wielkich imprezach miały miejsce te zbrodnie. Kilka morderstw, gwałtów i napaści seksualnych miało miejsce również na ulicach Europy i innych miejscach publicznych. To była (i wciąż jest) tragedia aktów seksualnych wobec kobiet, która nie była widziana od dawna w Europie. Gdyby te czyny zostały popełnione w innych okolicznościach, zostałyby zaklasyfikowane jako zbrodnie wojenne lub zbrodnie przeciwko ludzkości.

To nie jest przesada ani przesada, oto kilka przykładów:

W Austrii: 72-letnia babcia została zgwałcona przez afgańskiego małoletniego; w rezultacie straciła życie;

W Belgii: dziewczyna została odurzona narkotykami i została zgwałcona przez migranta po tym, jak zapytała o drogę na stację

We Francji: dwie nastolatki zostały zasztyletowane przez migranta w Marsylii;

W Niemczech: 19-letni student został zgwałcony i zamordowany przez afgańskiego migranta;

W Niemczech: 17-letnia dziewczynka została zasztyletowana na śmierć po zakończeniu stosunku z migrantem;

We Włoszech: Polka została zgwałcona przez czterech migrantów w Rimini;

W Holandii: dziewczyna została zgwałcona i prawie zatopiona przez ubiegającego się o azyl w Kampen;

W Holandii: kobieta została zgwałcona przez grupę Afrykanów;

W Szwecji: dziewczyna została zasztyletowana na śmierć po odrzuceniu osoby ubiegającej się o azyl;

W Szwecji: kobieta na wózku inwalidzkim została zgwałcona przez grupę migrantów;

W Szwajcarii: sześć kobiet zostało napadniętych seksualnie przez „ciemnoskórych” mężczyzn;

W Wielkiej Brytanii: muzułmańskie gangi z gwałcicielami białych dziewczyn działają od dziesięcioleci;

Rezultaty ataków na kobiety w Europie były druzgocące: słyszeliśmy historie o rodzinach, które zostały zniszczone, kobietach, które popełniły samobójstwo, oraz o kobietach, które straciły życie. Akt gwałtu lub przemoc seksualna niszczy godność kobiet.

Ataki na kobiety zmieniły również całe ulice, osiedla i miasta. Pod wieloma względami wyglądało na to, że Europa została cofnięta o 100 lat.

W Szwecji ponownie ostrzegano kobiety, aby nie wychodziły same z domów, w Niemczech w czasie Sylwestra tworzono osobną, ” bezpieczna przestrzeń ” wyłącznie dla kobiet. Również w Niemczech na tegorocznej sylwestrze na ulicach było mniej kobiet .

Prawdziwymi ofiarami kryzysu migracyjnego są kobiety w Europie: szybko tracą wolność, o którą walczyły, i są wyraźnymi celami dla gości, którzy zostali przyjęci do europejskich społeczeństw.

Nie wzięto pod uwagę, że społeczeństwa, z których pochodzą ci migranci, są niezwykle szowinistyczne, a kobiety są postrzegane jako niewiele warte.

Źródło: voiceofeurope.com