Policja w Rhode Island potwierdziła, że ​​kolejny holistyczny lekarz został zamordowany. To już 84. ofiara  wśród alternatywnych lekarzy,  który w ciągu ostatnich dwóch lat zginęli w tajemniczych okolicznościach.
67-letni dr Clive Bridgham, został zamordowany w swoim domu w czwartek, 11 stycznia. Policja apeluje o pomoc w znalezieniu zabójcy.
Sąsiedzi znali Bridghama, jako zapalonego narciarza i surfera, który miał swój gabinet w Barrington.
Samantha Rose Alden określił go jako jednego z najmilszych ludzi, z którymi miała przyjemność się spotkać:  – Nigdy nie zapomnę uśmiechu, który miał dla każdy z  pacjentów.
Chris Jastram, powiedział, że Bridgham nauczył go surfingu i  słuchania zespołu rockowego Green Day: – Zawsze był moim, to był dobry człowiek, który pomógł mojej duszy w podróży przez życie. Niech twoja dusza spoczywa w pokoju, doktorze Clive Bridgham, dopóki nie będziesz chciał znowu surfować po błękitnych wodach.
Bridgham był byłym prezydentem Chiropractic Society of Rhode Island. W 2016 roku został wybrany przez Komitet Olimpijski do ekipy lekarzy sportowych opiekujących się zawodnikami podczas Letnich Igrzysk w Rio de Janeiro.
mak