Porywał ludzi dla okupu dopadli go policjanci

0

 

Policjanci z Mokotowa, realizując list gończy wydany przez sąd okręgowy w Warszawie oraz nakaz doprowadzenia wydany przez sąd rejonowy w Pruszkowie, zatrzymali mężczyznę oskarżonego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, uprowadzenie osoby dla okupu oraz posiadanie broni palnej. W sumie za te wszystkie przestępstwa 49-letni Wojciech Ć. spędzi w zakładzie karnym 10 lat.

Zatrzymanie Wojciecha Ć. było możliwe dzięki zaangażowaniu i determinacji mokotowskich kryminalnych, którzy od dłuższego już czasu pracowali nad tą sprawą. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd okręgowy w Warszawie w celu odbycia kary 7 lat pozbawienia. Sąd rejonowy w Pruszkowie natomiast wystawił nakaz doprowadzenia 49-latka w celu odbycia kolejnych 3 lat pozbawienia wolności.

Wojciech Ć. ma na swoim koncie uprowadzenie osoby dla okupu oraz posiadanie broni palnej. Dzięki zaplanowanej w najdrobniejszych szczegółach zasadzce w jednej z podwarszawskich miejscowości 49-latek został zatrzymany.

Mężczyzna został przewieziony do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonych kar 10 lat pozbawienia wolności.

ea/rsz

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ