Barack Obama to ukryty homoseksualista, które całe życie jest żałosnym życiem jako kłamstwem twierdzi Sylvester Stallone i dodaje:Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale nie mogę znieść kłamców „.

Każdy, kto jest kimś w Chicago, wie wszystko o prawdziwym Barackim Obamie ” – powiedział Stallone na planie  Creed 2 . – Spędziłem dużo czasu w Chicago i historie, które słyszysz o tym gościu – wow. Po prostu przeszkadza mi to i niepokoi mnie, że przez osiem lat mieliśmy kłamcę i oszusta jako prezydenta.

Odnosząc się do  prezydenta Trumpa , Stallone powiedział: – Przynajmniej możemy zaufać temu facetowi. Wiemy, gdzie z nim stoimy. Z Obamą mieliśmy sprzedawcę oleju węża, aktora totalnego, działającego wbrew naszym interesom.

Stallone już podczas wyborów w 2010 roku, określił Obamę, jako „kandydata mandżurskiego „, który reprezentuje Nowy Ład Światowy i ma przyspieszyć upadek Ameryki od wewnątrz.

ZOBACZ!  Wstrząsające wyznanie Teresy Lipowskiej. Mało kto miał pojęcie, co ją spotkało w życiu

Napisał wówczas na Twitterze: „Mandżurski kandydat to fałszywy prezydent, który został umieszczony przez obcych wrogów, aby zniszczyć Amerykę. Przerażająca koncepcja! „

es

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ