fot. Facebook
Piosenkarka, twierdziła, że ​​ofiary gangów muzułmańskich gwałcicieli  mogłyby zostać „zgwałcone lub wykorzystane przez kogoś innego w pewnym momencie„, gdyby gang muzułmanów nie były aktywne w Wielkiej Brytanii.
Allen stwierdziła również, że istnieje pewien „typ gwałciciela”, który jest w 100 procentach „brytyjski i biały”.
Ale kiedy zapytano ją o konkrety, wówczas Allen starała się odwrócić uwagę od zbrodni seksualnych i podkreślała, że ​​problem nadużyć seksualnych jest tak duży, że ofiary gangów zostałyby i tak zaatakowane, nawet gdyby te gangi nie istniały.
„W rzeczywistości istnieje duże prawdopodobieństwo, że w pewnym momencie zostałyby zgwałcone i wykorzystane przez kogoś innego. To jest problem” – napisała na Twitterze, gdy jeden z użytkowników zapytał ją, czy młode ofiary zostałyby wykorzystane, gdyby sprawców nie wpuszczono do kraju.

Po krytycznych uwagach piosenkarka usunęła tweeta, uczyniła też swoje konto prywatnym i wydała częściowe przeprosiny: „Jeśli są ofiary nadużyć, a szczególnie wszystkie dziewczyny lub kobiety z Rochdale, które zobaczyły mój tweet i zostały nim dotknięte, oczywiście przepraszam. Możliwość przyjmowania odpowiedzialności i przepraszania, to siła, a nie słabość” –  napisała Allen.
W innym tweecie stwierdziła, że ​​„gwałciciele typu 2, to w 100 procentach brytyjscy biali mężczyźni”, opisała ich jako „mężczyzn, którzy uprawiają seks z pasierbicą dwa razy w tygodniu przez lata … sąsiedzi, wujowie, ogrodnicy, księża, menedżerowie restauracji fast food, którzy robią to w kółko”.
Zaproponowała także zakaz uprawiania sportu w odpowiedzi na zarzuty dotyczące nadużyć w piłce nożnej: „Myślę, że w tym czasie rozmawialiśmy o zakazie uprawiania sportu w tym kraju. To wyraźnie naraża naszych młodych mężczyzn i chłopców na nadużycia”. – napisała.
Allen jest znaną działaczką na rzecz masowej migracji, która już wcześniej wzbudzała kontrowersje. W październiku 2016 roku poszła do BBC „przeprosiła” w imieniu całego Zjednoczonego Królestwa za kryzys migracyjny. Na Twitterze napisała także, że Żydzi  powinni być „dwa razy zawstydzeni” z powodu swojej religii.
eps

Zobacz również: