Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny, który wszczął w szpitalu awanturę i uderzył ratownika medycznego. Przyczyną jego zachowania miał być zbyt długi czas oczekiwania na badanie. Dla osoby, która przekaże funkcjonariuszom informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2017 roku w Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Osobę, która ma związek z tym zdarzeniem zarejestrowały kamery monitoringu.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przyszedł do szpitala na izbę przyjęć i domagał się natychmiastowego zbadania przez lekarza. Niestety na nic zdały się próby uspokojenia mężczyzny przez personel medyczny. Mężczyzna awanturował się i uderzył ratownika medycznego w twarz.

Dla osoby, która przekaże funkcjonariuszom informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną. Z policjantami, którzy prowadzą to postępowanie można kontaktować się, osobiście w Komisariacie Policji Poznań Grunwald od pn. do pt.  godz. 8:00 – 14:00 przy ul. Rycerskiej 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 121 11/ 12 lub numerem alarmowym 997. Zapewniamy anonimowość!

ZOBACZ!  Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

mł. asp. Patrycja Banaszak

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ