W Berlinie tuż przed Bożym Narodzeniem doszło do morderstwa kobiety podczas dziwacznej „gry seksualnej”.  Para, która dokonała zbrodni próbowała uciec do Turcji – donosi Bild.

55-letnia Niemka, zidentyfikowana jako Marianne M., była prawdopodobnie torturowana i w efekcie została zamordowana  przez dwóch  młodych Turków.

Policja zatrzymała  36-letniego Taifuna S. i jego 27-letniego kompana Jasmin P. Podobno z ofiarą poznali się  na forum internetowym dla osób o perwersyjnych preferencjach seksualnych. Mężczyźni wynajęli mieszkanie, w którym spotykali się ze swoją ofiarą.  Tam też prowadzili zboczoną grę seksualną, w czasie której  zabili Niemkę i pozbyli się jej zwłok.
23 grudnia ciało kobiety zapakowane w koc zostało znalezione  przez przechodnia w pobliżu śmietników, gdzie zostawili je dwaj podejrzani. Wstępne ustalenia policji wskazują na śmierć kobiety po poddaniu się przemocy.
Obaj podejrzani zostali zatrzymani na lotnisku Berlin-Schöenefeld 29 grudnia. Skąd chcieli udać się  do Turcji. Podejrzani, jak się okazało, są dobrze znani policji, obaj notorycznie popełniali przestępstwa  karne.

Wcześniejsze ich przestępstwa to między innymi handel narkotykami, niebezpieczne obrażenia ciała i kradzież broni. Obaj są obecnie w areszcie.

ude

Zobacz również: