NIEMCY: Turcy strzelali z broni na powitanie Nowego Roku i postrzelili 12-letnią Niemkę

0
12-letnia dziewczynka została ciężko ranna w rejonie Salzgitter w Thiede, kiedy kilku mężczyzn strzelało przypadkowo w nocy z broni palnej. Dziecko zostało trafione w górną część ciała i przeszło w szpitalu w Wolfenbüttel. Według rzecznika policji Salzgitter, Matthiasa Pintaka, dziewczyna nie znajduje się w stanie krytycznym.
– Cała policja natychmiast przystąpiła do działania –  powiedział Pintak. – Z pomocą świadków i kolegów ofiary szybko zidentyfikowano trzech podejrzanych, którzy krążyli po miejscu zbrodni i natychmiast zostali aresztowali. Ich zaangażowanie w przestępstwo jest obecnie badane i nie zostało jeszcze sfinalizowane –  dodaje Pintak.
Policja wyruszyła z psami tropiącymi w poszukiwaniu łusek i naboi. Znaleziono ponad 20 pocisków na ulicy, w Poniziu miejsc tragedii Niektóre pociski uderzały w domy.
Nie ustalono jeszcze ostatecznie, jakiego rodzaju broń została użyta. Nadal nie jest jasne, czy wszyscy trzej podejrzani byli zamieszani w zbrodnię, i którzy z nich używali broni.
ude

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ