Brudne pieniądze, powiązane z George’em Sorosem i Hillary Clinton, były wykorzystywane do płacenia kobietom za fałszywe oskarżanie prezydenta Trumpa o molestowanie seksualne, tak wynika z noworocznego raportu New York Times .

Reporter śledczy John Solomon ujawnił, że wypłaty zostały dokonane przez prawniczkę Lisa Bloom dla kobiet, które chciały przedstawić rzekome historie molestowania seksualnego przez Donalda Trumpa.

Jednej z kobiet zaoferowano 750 000 dolarów, a innej spłatę kredytu hipotecznego za jej domu. The New York Times ujawnił w niedzielę nazwiska dwóch osób, które staly za tym procederem są to George Soros i Hillary Clinton.

The New York Times nazwał Davida Brocka, pomocnika George’a Sorosa, i wieloletnim przyjacielem Clinton. Brock zebrał zdeklarowanych lewicowców, aby sfinansować dobrze zorganizowaną kampanię działań, które miały doprowadzić do upadku Trumpa.

Jedna z kobiet kobieta poprosiła o 2 miliony dolarów, powiedziała Lisa Bloom, ale w końcu postanowiła nie wystąpić z oskarżenimi. Były jednak inne kobiety.

Buell, założycielka linii odzieżowej Esprit, jest bliską przyjaciółką Hillary Clinton o mocno lewicowych poglądach. dawcą. Jej strona na Facebooku jest skrajnie lewwacka i zawiera wsparcie dla marksistowskiej grupy Black Lives Matter.

W styczniu ubiegłego roku Washington Free Beacon uzyskał poufną notatkę sporzdzoną przez Davida Brocka, nakreśla w niej czteroletni program atakowania Trumpa i Republikanów.

Tymczasem Clinton powiedziała, że pieniądze nie były przeznaczone na wypłatę dla kobiet, które zechcą oczernić Trumpa, ale na zagwarantowanie im ochrony.

Bloom utrzymuje, że reprezentowała tylko kobiety, których historie potwierdzały się, i zakwestionowała zarzuty, że oferowała pieniądze, by skłonić kobiety do przedstawienia fałszywych oskarżeń.

John Solomon zauważył w swoim raporcie, że propozycje Bloom przedstawiane kobietom obejmowały „oferowanie występowania rzekomych ofiar w programach telewizyjnych w zamian za prowizję dla siebie”. TU WIĘCEJ

es