Terroryzują seksem dziewczyny w sztokholmskim metrze

0

30-latek z Kenii i 27-latek z Burundi zostali skazani za wielokrotne napaści na tle seksualnym wobec kobiet i dziewcząt. Incydenty miały miejsce w Sztokholmie i Uppsali.

Najmłodsza ofiara miała zaledwie 11 lat, kiedy została zaatakowana. Dziewczyna siedziała na ławce na Dworcu Centralnym w Sztokholmie z babcią, gdy 27-letni  Afrykańczyk  usiadł obok niej i zaczął dotykać jej uda.

27-latek jest również skazany za napaść seksualną pracownicę Galerii Forum w Uppsali. Kobieta była w drodze do pracy, kiedy została zaatakowana przez mężczyznę, który złapał ją na piersi w Centralplan w Sztokholmie.

W innym incydencie z 7 listopada 2017 roku piętnastoletnia dziewczynka została zaatakowana przez 27-letniego Bashiri Sahabu w pociągu podmiejskim. Dziewczyna była w drodze do domu ze szkoły, gdy para Afrykanów usiadła naprzeciwko niej i zaczęła ją słownie zaczepiać. Gdy próbowała oddalić się od nich mężczyźni podążali za nią. Odzywali się do niej agresywne zachowanie i uderzali ją w głowę, pytając ją wielokrotnie: – Czy chcesz się pieprzyć?

ZOBACZ!  Przemiana tej pielęgniarki wstrząsnęła Internetem. Tak wygląda walka z COVID-19 na pierwszym froncie

Gdy policja zatrzymała  napastników, wówczas 27-latek splunął na jednego ze funkcjonariuszy.

Prokuratura zażądała, aby  Bashiri Sahabu został skazany za próbę gwałtu. Jednak Sąd Okręgowy uznał, że nie udowodniono, iż oskarżony rzeczywiście zamierzał zgwałcić ofiarę.

Ten sam mężczyzna w czerwcu został skazany za molestowanie seksualne kobiet i dziewcząt wraz z innym Muzrynem. Najmłodsza ofiara miała zaledwie 11 lat i została zaatakowana, gdy usiadła na ławce ze swoją babcią.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Zgodnie z wyrokiem Sahabu został zwolniony warunkowo z aresztu w październiku 2017 roku, a pozostały okres kary wynosił dwa miesiące i 24 dni. Próba gwałtu piętnastoletniej dziewczynki w pociągu miała miejsce mniej niż miesiąc później.

Natomiast 30-letni obywatel Kenii również ma bogatą  historię napaści seksualnych wobec dziewcząt i kobiet. Podczas  jednego z incydentów mężczyzna wsunął rękę w spodnie 15-letniej dziewczynki i skomentował: – Co za miłe ciało!

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Działo się to  w restauracji McDonalds na Vasagatan w centrum Sztokholmu.

Pod koniec marca ten sam 30-letni mężczyzna w metrze molestował

kobiety, wyjmując penisa i  dotykając nim  swojej ofiary.

Inna młoda kobieta była ścigana i atakowana przez 30-latka na stacji metra Hornstull: – Zabiorę cię do domu i będę cię pieprzyć! –

Obaj afrykańscy zboczeńcy mogą nadal  przebywać w Szwecji w, ponieważ prokurator nie zażądał ich wydalenia.

sea

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ