George Soros doznał rozległego ataku serca podczas inspekcji nowego budynku wydziału na jego prywatnym uniwersytecie w Budapeszcie. Doszło do tego w niedzielę rano.
We wczesnych godzinach  Soros narzekał na „ciężką niestrawność” i „mgliste myślenie”,  i zaczął czuć się źle podczas spotkania z personelem w nowym budynku wydziału. Powiedział wówczas: – Ręka Boga chwyciła mnie przy szyi.
Odrzucając sugestie, że jego organizm źle zareagował  na posiłek spożyty poprzedniego dnia.  Soros wyszedł na zewnątrz, zaczerpnąć świeżego powietrza, a potem nagle upadł tuż przed salą gimnastyczną Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego.  Gdzie został znaleziony „leżąc na boku i cicho płacząc”.
„Szybkie działania wyszkolonego personelu uczelni uratowały życie 87-letniemu miliarderowi pozwoliły  uniknąć uszkodzeń mózgu” –  wynika ze zdawkowych informacji w węgierskich mediach.
Po 15 minutach przybyli ratownicy i przejęli kontrolę. Soros otrzymał defibrylator i udało się ponownie uruchomić jego serce. Zabrano go do prywatnej kliniki, gdzie przeszedł operację pomostowania tętnic wieńcowych.
Lekarze stwierdzili, że Soros miał  „niewiele ponad 33 procent szansy na przeżycie” i ostrzegli miliardera, że ​​może potrzebować wszczepienia kardiowertera-defibrylatora , aby regulował pracę jego serce.
Ani rodzina Sorosa, ani Fundacja Społeczeństwa Otwartego publicznie nie komentują kondycji George’a Sorosa.
cva

 

BRAK KOMENTARZY

  1. To była ” ŻÓŁTA KARTKA” dla pana Sorosa za to co robi Europie…. Czas na ZMIANĘ POSTĘPOWANIA, bo następna kartka……

  2. A może raczej zaczac dziękowac Panu Bogu, że dostał szansę na przemyslenie i uratowanie przed potępieniem. życzę mu szczerego nawrócenia.

  3. Ta menda jeszcze zyje ale w astralu i tak ma pozycje przy Bogu Ha ha ha . Durni katolicy muzlmanie , buddysci sie umartwiaja a illuminati-psychopaci manipulatorzy dobrze wiedza , ze w najwyzszej polce nie ma karmy dla nich bo jest propagowany psychopatyczny bez emocji stan .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ