MORGAN FREEMAN: Prawdziwi Amerykanie chcą tylko jednego prezentu na Boże Narodzenie – aktu oskarżenia Hillary Clinton! To Al Capone naszych czasów

0

– Amerykanie, którzy wierzą w demokrację i państwo prawa, niezależnie od ich poglądów politycznych, chcą zobaczyć prawo stosowane wobec Hillary Clinton – stwierdził  Morgan Freeman w Nowym Jorku,  w miniony piątek, gdy mówił m.in.  o swoim nowym filmie. Ludzie chcą widzieć sprawiedliwość i chcą ją zobaczyć już teraz.

Morgan Freeman stwierdził, ze Amerykanie słusznie uznali cięcia podatkowe dokonane przez  prezydenta Donalda Trumpa za „prezent pod choinkę”, ale aktor ostrzegł prezydenta aby nie powstrzymywał się od ludzi, czego tak naprawdę chcą ludzie.

– Trump został wybrany aby sprzątać  kumoterstwo, korupcję, sieć przestępców w białych kołnierzykach i rządowych pojazdach. – mówił.

Według Freemana także  zbrodnie Hillary Clinton. muszą być ukarane: – Musisz odciąć głowę od węża. Musicie dać przykład i wzbudzać strach w wśród przestępców. Musisz ponownie ustanowić prawo na tej ziemi. – aktor zwrócił się do prezydenta i dodał – Hillary Clinton to Al Capone naszych czasów. Każdy to widzi, ale nikt nic z tym nie robi. To jest to, czego ludzie się domagają,  akurat tego właśnie potrzebuje ten kraj. Czas wysłuchać prawdziwych Amerykanów, którym zależy na demokracji i konstytucji. To nie jest stronnicza rzecz polityczna. Chodzi o moralność i przyzwoitość.

ex

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ