Trans Kids, to internetowy sklep, który – jak komunikuje jego właścicielka – „zapewniamy młodym ludziom narzędzia wyrażające ekspresję płci”. Nowy internetowy „sklep transgenderowy” skierowany jest  do dzieci w wieku 8-13 lat.
Sklep zachęca m.in. „zdezorientowane dziewczyny” do kupowania nadających się do noszenia sztucznych penisów, aby „pomóc im ponownie rozważyć płeć”.

 

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

 

Sklep otworzyła matka transseksualnej dziewczynki dziecka, która prowadzi też witrynę ftmessentials.com dla transseksualistów.
„Szukamy wysokiej jakości sprzętu do wyrażania płci, które są bardziej ukierunkowane na dzieci i ich unikalne potrzeby.” – czytamy na stronie. Jaki to sprzęt? Choćby sztuczne penisy, które  zaprojektowano dla dziewczynek w wieku 8-13 lat. „To jest najmniejsze urządzenie, jakie widzieliśmy” – zapewni właścicielka sklepu i dodaje, że jeśli dziecko chce oddać moczu, „to może ci się to udać.”
Jak dotąd  popularność tej witryny jest niewielka. Właścicielka liczy jednaka na to, że w okresie przedświątecznym rodzice będą kupować swoim córkom w prezencie penisy.
odo
 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ