JODIE FOSTER: Wszyscy mężczyźni są gwałcicielami

0

Aktorka Jodie Foster twierdzi, że „każdy mężczyzna powyżej 30 lat” jest pełnoprawnym gwałcicielem, niezależnie od tego, czy przyznaje się do tego, czy nie. Dlaczego dopiero powyżej 30 lat, tego nie wyjaśnia.

W wywiadzie dla dziennika „USA Today”, Foster wyjaśnia, że ​​chęć gwałtu jest ukryta w podświadomości każdego mężczyzny
– Naprawdę jesteśmy w przełomowym momencie  –  powiedział Foster. – Tak dzieje się w  każdej branży. I dotyczy  niemal każdego mężczyzny powyżej 30 lat. Gwarantuję, że wielu z nich nie jest w stanie zapanować nad sobą. Wszyscy oni chcą gwałcić kobiety.

Foster twierdzi, że jest to spowodowane brakami w wykształceniu.  Dodał, że jeśli każdy poszedłby do „dobrej szkoły” wówczas byłby bardziej skłonny zrozumieć znaczenie zgody seksualnej.

– Mam dwóch synów, w wieku 16 i 19 lat – kontynuowała. – Chodzą do wspaniałej szkoły, która nauczyła  ich co to jest zgoda, co to jest humanizm, co to jest uczciwość. Chciałbym aby wszyscy mieli  taka wiedzę.

Aktorka i reżyserka, która pracuje w branży od 1976 roku, jest najbardziej znana ze swojej nagrodzonej Oscarem roli w filmie „Milczenie owiec”.

Wywiad pojawił się w czasie, gdy Foster zwiększa aktywność polityczną.  Foster brała również udział w  wiecu przeciwko Donaldowi Trumpowi w lutym tego roku, oświadczając.

– Nie ma znaczenia, gdzie się urodziłeś, na kogo głosowałeś –  powiedział wtedy Foster. – To jest nasz czas, aby stawić opór.

Jak widać, po występowanie aktorki  przeciwko prezydentowi USA przyszedł czas na wojnę płci.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ