Każdego dnie media przekazują dziesiątki informacji i o gwałtach i atakach seksualnych dokonywanych w Europie przez uchodźców. Coraz częściej też napastowane kobiety bronią się skutecznie przed zwyrodnialcami. Niedawno pisaliśmy o młodej Norweżce, która pobiła molestującego ją uchodźcę.   Jak się okazuje inne panie też radzą sobie znakomicie z dewiantami.

NORWEGIA: Nastolatka zmasakrowała migranta, który ją molestował

Tym razem przypadek z Niemiec, a konkretnie z miasta Mönchengladbach.  Dochodziła godzina 18.15, w zeszłą środę, gdy 26-letnia kobieta szła  Bruchstraße, gdy nagle z parku wyszedł śniady mężczyzna. Szybko podszedł do kobiety i bez słowa złapał ją za rękę. 26-latka natychmiast zorientował się jakie są intencje napastnika, gdyż ten  próbował zmusić ją aby poszła z nim do parku. Usiłował siłą wciągnąć ją  w zarośla. Kto wie, jak skończyła by się ta historia, gdyby nie zdecydowana postawa 26-latki. Kobieta wyrwała się z rąk mężczyzny i uderzyła go silnym ciosem w twarz. Mężczyzna upadł na ziemię i wtedy jego ofiara zdołał uciec. Prawdę mówiąc on też jej nie gonił, tylko uciekał w przeciwnym kierunku, wystraszony tym, że pobiła go kobieta, którą właśnie planował zgwałcić.

W tym czasie niedoszła ofiara poinformowała policję, która nadal poszukuje napastnika o arabskim wyglądzie w wieku 20-30 lat.