Meryl Streep dostarczała ofiary seksualnemu maniakowi

1

Meryl Streep jest prawdopodobnie zmieszana w ukrywania licznych przestępstw seksualnych popełnionych przez producenta z Hollywood, Harveya Weinsteina.

Do policji dociera wiele skarg na nią, wskazujących, iż gwiazda mogła pomagać pozyskiwać ofiary dla Weinsteina.

Jak informuje Nydailynews.com w ostatnich dniach w całym Los Angeles pojawiły się Plakaty pokazujące aktorkę z producentem Harveyem Weinsteinem. Autor, który jeszcze nie został zidentyfikowany, umieścił na oczach aktorki czerwony pasek z napisem: „Wiedziała”. Streep jeszcze nie zareagował na plakaty.

Plakaty zaczęły pojawiać się po poniedziałkowym oświadczeniu 68-letniej aktorki, w którym stwierdziła, że ​​Weinstein ​​użył znajomości z związku z nią, aby wabić młode aktorki. Streep dodała, że ​​wydała oświadczenie w odpowiedzi na tweet Rose McGowan, w którym ta z kolei oskarżyła Weinstein o gwałt na początku jej kariery. W poście McGowan nazwała Streepa hipokrytą : „Aktorki, np. Meryl Streep, które przez lata pracowały dla Potwora-Świni, w swoim milczącym proteście postanowiły ubrać się na czarno na Złote Globy. Ale to właśnie wasze milczenie jest problemem. Z wypiekami na twarzach odbierzecie te nic niewarte nagrody i nic się przez waszą czerń nie zmieni. Nie cierpię waszej hipokryzji. Może załóżcie od razu suknie od Marchesy?”- napisała McGowna.

Złote Globy 2018 odbędą się 8 stycznia.

ex

1 KOMENTARZ

  1. Jadą panienki do Hollywood robić karierę,zapewne tylko niewielkiemu promilowi udaje się zagrać w jakimś słabym horrorku klasy”B”lub”C”!!! Za każdym razem gdy oglądam takie”filmy”zastanawiam się, ile dziewczyny występujące w tych”filmach”łóżek zaliczyły by dostać choć mały epizodzik!!! Wiele z nich kończy tańcząc na”większych rurach”w lokalach ze strepteasem lub na”mniejszych rurach”w burdelach!!! Co mnie wcale nie dziwi!!! Już tak jest ten świat ułożony!!! Jestem pewien,że każda aktorka,której udało się zabłysnąć musiała paru producentów obsłużyć!!! Czy Meryl Streep jest winna,nie nam to oceniać!!! Ale teraz po skandalu z Billem Cosbym,każdy producent się dwa razy zastanowi zanim”malucha”wyciągnie,nie do siusiania!!! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ