Meryl Streep jest prawdopodobnie zmieszana w ukrywania licznych przestępstw seksualnych popełnionych przez producenta z Hollywood, Harveya Weinsteina.

Do policji dociera wiele skarg na nią, wskazujących, iż gwiazda mogła pomagać pozyskiwać ofiary dla Weinsteina.

Jak informuje Nydailynews.com w ostatnich dniach w całym Los Angeles pojawiły się Plakaty pokazujące aktorkę z producentem Harveyem Weinsteinem. Autor, który jeszcze nie został zidentyfikowany, umieścił na oczach aktorki czerwony pasek z napisem: „Wiedziała”. Streep jeszcze nie zareagował na plakaty.

Plakaty zaczęły pojawiać się po poniedziałkowym oświadczeniu 68-letniej aktorki, w którym stwierdziła, że ​​Weinstein ​​użył znajomości z związku z nią, aby wabić młode aktorki. Streep dodała, że ​​wydała oświadczenie w odpowiedzi na tweet Rose McGowan, w którym ta z kolei oskarżyła Weinstein o gwałt na początku jej kariery. W poście McGowan nazwała Streepa hipokrytą : „Aktorki, np. Meryl Streep, które przez lata pracowały dla Potwora-Świni, w swoim milczącym proteście postanowiły ubrać się na czarno na Złote Globy. Ale to właśnie wasze milczenie jest problemem. Z wypiekami na twarzach odbierzecie te nic niewarte nagrody i nic się przez waszą czerń nie zmieni. Nie cierpię waszej hipokryzji. Może załóżcie od razu suknie od Marchesy?”- napisała McGowna.

Złote Globy 2018 odbędą się 8 stycznia.

ex

Zobacz również: