Clint Eastwood bardzo ostro o Obamie. Domaga się dla niego celi

1

– Barack Obama „łupił Amerykę jak gangster”, prowadząc „najbrudniejszą działalność” – stwierdził  Clint Eastwood, który oświadczył również, że historia osądzi Obamę jako najgorszego prezydenta w historii Stanów Zjednoczonych.
– Nikt by nie przewidział, że Obama okaże się tak mściwym łobuzem –  powiedział Clint Eastwood w Londynie, promując swój nowy film, „15:17 do Paryża”, który opowiada o trzech młodych Amerykanach, którzy udaremnili atak terrorystyczny na francuski pociąg w 2015.

Wielka hańbą administracji Obamy był sposób, w jaki okradał on zwykłych Amerykanów – powiedział Eastwood. – Istnieją twarde dowody na to, że każdy, kto złożył oficjalną skargę do władz na temat nielegalnych działań administracji Obamy był nękany przez ludzi Obamy. Administracja Obamy zrujnowała życie milionów ludzi. Idźcie i porozmawiajcie z tysiącami obywateli USA w Nowym Jorku, Seattle, Dallas, Bostonie.

Według aktora i reżysera, Barack Obama w czasie swojej prezydentury miał  wyłącznie na celu pomoc elitom, które „sfałszowały” jego „sukces” wyborczy.

– Istniała cała sieć brudnych  interesów,  notorycznie łamano prawo i granice moralności. To  jest scenariusz na dobry film  – powiedział Eastwood.
– Ale Ameryka nie jest jeszcze na to gotowa. Trzeci akt nie jest skończony. Potrzebujemy aresztowań.

es

1 KOMENTARZ

  1. Kiedy celebryci obojga płci popierali Obamę,byli super!!! Teraz,gdy Eastwood go krytykuje,jest Kaczyńskim?! Może trudno w to uwierzyć,ale USA wydają się być wolnym krajem!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ