BRYTYJSKIE WARTOŚCI: Homoseksualizm, płynność płci i transeskusalność

1

Rząd  potwierdził obowiązkową edukację seksualną dzieci. Brytyjski rząd potwierdził, że dzieci dowiedzą się o problemach transpłciowych i związkach osób tej samej płci, gdyż obowiązkowa edukacja seksualna zostanie wprowadzona do szkół podstawowych.

Każda szkoła podstawowa i gimnazjum w Anglii będzie musiała prowadzić zajęcia z edukacji seksualnej od września 2019 roku.  Kontrowersyjny pomysł ma na celu nauczanie nie tylko z zakresu  biologii,  ale też ideologii – na co naciskają skrajnie lewicowi działacze.

Podczas gdy rząd we wtorek zainicjował konsultację z rodzicami i młodzieżą na temat „treści odpowiednich dla wieku”, które według nich powinny być nauczane, Departament Edukacji (DfE) potwierdził, że przygotowuje program nauczania na potrzeby dzieci „niezależnie od ich rozwijającej się seksualności lub tożsamości”.

Szkoły są już zobowiązane do promowania homoseksualizmu, „płynności płci” i kwestii transpłciowych , jako  „brytyjskich wartości”.

Jednak jak zauważa wiele osób: materiały edukacyjne dotyczące seksu i tożsamości już dostępnych w szkołach podstawowych są rażąco niestosownych, i  mogą zaszkodzić naturalnemu rozwojowi dzieci.

Jednak najbardziej szokującym  aspektem planów edukacyjnych jest to, że rodzice nie będą mieli wybory, czy ich dziecko ma poznawać te treści czy też nie.

es

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ