KOLONIA: Sylwestrowy gwałciciel zdaniem władz to blondyn w garniturze

1
Pop Art Comic STOP

Doskonale pamiętamy Sylwester 2015 roku, który był katastrofą dla Kolonii. Szczególnie dla setek kobiet, które były napastowane seksualnie, okradane i gwałcone przez duże grupy imigrantów. Kilka dni temu pisaliśmy o burmistrzu Kolonii, który przy pomocy bransoletek z napisem „szacunek” chce uchronić Niemki przed gwałtami.

Burmistrz Kolonii ma sposób na gwałty! Powstrzyma je bransoletką

Okazuje się, że akcja władz miasta ma ciąg dalszy, równie idiotyczny. Władze tego miasta najwyraźniej uparły się aby  prowokować coraz więcej krytyki i kpin w Internecie. Po najnowszych działaniach w ramach akcji „Szacunek” drwin jest coraz więcej. Wielu Niemców jest mocno zirytowanych obrazkami komiksowymi, które są tłem graficznym kampanii informacyjnej nakłaniającej do większego „szacunku” wobec kobiet i dziewcząt.

Pop Art Comic Nein heißt Nein

Na ilustracjach potencjalny sylwestrowy gwałciciel jest pokazany jako jest elegancki blondyn, w garniturze.  Tymczasem prawdziwe doświadczenia setek wykorzystywanych seksualnie, okradzionych i upokorzonych kobiet w sylwestrowa noc 2015 roku są zupełnie odmienne.  A obecna kampania jest  postrzegane jako kpina z ofiar. Groteskowe zniekształcenie rzeczywistości i politycznie poprawność  śmieszy nawet samych uchodźców.

Najwyraźniej władze Kolonii uważają, że mieszkańcy nie powinni zbytnio myśleć o prawdziwych sprawcach i nowych zagrożeniach z ich strony.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ