Burmistrz Kolonii uważa, że ​​może powstrzymać ewentualne seksualne migrantów. Sposobem na to mają być bransoletki z napisem „szacunek”.

Jak doskonale pamiętamy Sylwester 2015 był katastrofą dlaKolonii. Szczególnie dla setek kobiet, które były napastowane seksualnie, okradane i gwałcone przez duże grupy imigrantów.
Aby sytuacja się nie powtórzyła  urzędnicy miejscy i policji znaleźli na to rozwiązanie. Przynajmniej tak uważają. Oto Henriette Reker, burmistrz Kolonii, rozpoczęła kampanię  skupioną na okazywaniu szacunku. Opaski z napisem „szacunek’ będą rozpowszechniane w całym mieście. Mają one zapobiec napadom na tle seksualnym i gwałtom. To ma być super broń na wszelkich zboczeńców i dewiantów, którzy w jednej chwili staną się potulnymi barankami.

Podobną broń zastosowali latem tego roku Szwedzi. Ilość gwałtów w tym kraju do tego  czasu zdecydowanie wzrosła. Gdyż wielu gwałcicieli odbierało bransoletki jako zachętę do molestowania.

SZWECJA: Nowa broń w walce z gwałtami- bransoletki z napisem „Nie dotykaj mnie”

Niestety  nie wszyscy się poznali na intencjach burmistrza Kolonii. Większość Niemców kpi z jego pomysłu. Zastanawiając się, czy jest idiota czy tylko naiwniakiem.  Jedna z użytkowniczek mediów społecznościowych zwróciła się do burmistrza Kolonii:  „Dzięki Bogu! Zostaniemy uratowane przez opaskę. Po prostu trzymaj ją w powietrzu, a sprawca natychmiast odejdzie dalej. (do kolejnej ofiary)”.
eps