Młoda kobieta została zgwałcona w swoim domu w Umeå przez migranta, ponieważ „obraziła go”. 35-letni migrant popełnił ten straszny czyn, podczas gdy małe dziecko kobiety spało w pokoju obok.

Szwedzkie media twierdzą, że wszystko stało się po tym, jak mężczyzna przyszedł do domu kobiety, aby zapytać, czy chce zostać zarejestrowana jako klientka pizzerii, aby on mógł otrzymać  tam pracę. Ale kobieta nie była zainteresowana i według migranta „zamknęła przed nim drzwi”.
Kiedy wrócił, powiedział, że nigdy nie był „tak obrażony w całym swoim życiu”. Migrant powiedział, że jest „prawdziwym mężczyzną i zaraz to udowodni”, a następnie zgwałcił kobietę.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Dla ofiary było to bardzo bolesne doświadczenie, ponieważ miała niedawno operację raka szyjki macicy. Bała się też, że ją zamorduje lub że jej dziecko się obudzi i wtedy bandyta zrobi mu krzywdę.

Chociaż migrant jest seryjnym sprawcą podobnych czynów, może nadal przebywać w Szwecji. Ma wyroki skazujące za wykorzystywanie innej kobiety, przemoc i za kilka innych przestępstw.
Tym razem został skazany na dwa lata i sześć miesięcy i musi zapłacić 116 028 koron szwedzkich (11 600 euro) za szkody poniesione przez kobietę. Nie zostanie jednak deportowany.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

sev

9 KOMENTARZE

      • Czyli mam zrozumieć,że każdą babkę,która mi zatrzaśnie drzwi przed nosem,mogę wyruchać!!! Gdybym tak postępował,to miałbym”całkiem wesołe życie”,prawda?!? Ciekawe czy podobnie uważają pedofile gwałcąc dzieci,że każdą dziewczynkę się TYLKO”trochę gwałci”!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ