Menedżerowie z Hollywood, to „krwiożerczy sataniści , którzy  rażąco wykorzystują dzieci„, tak twierdzi przynajmniej Macaulay Culkin. Jak mówi tylko dlatego wyszedł z życiem z Hollywood, gdyż był inteligentnym i podejrzliwym dzieckiem: – Gdy stałem się zbyt sławny, nie mogli mnie zabić, jak niektóre inne dzieci.  Bardzo wcześnie zauważyłem, kto z nich chce mi zrobić krzywdę. – powiedział Macaulay Culkin, tłumacząc: – Najgorsi z nich nosili buty wykonane ze skóry dzieci, które rytualnie zamordowali.

Mówiąc o tym w radiu Les Echos, w Paryżu, Culkin dodał: – Czy widziałeś produkty wykonane z ludzkiej skóry? Ma bardzo niezwykły, charakterystyczny wygląd. W bardzo młodym wieku nauczyłem się go identyfikować. 

W ciągu zaledwie godziny od opublikowania wywiad z aktorem zostały usunięte z Internetu. Redaktorzy Les Echos nie odpowiedzieli na pytania, dlaczego usunęli artykuł i czy zostali do tego zmuszeni.

ZOBACZ!  Marta Manowska podpadła władzom TVP. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał

Podczas wywiadu Culkin opowiedział zdarzenie, które miało miejsce gdy miał 11 lat: – Było to podczas zdjęć do filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Zostałem zaprowadzony do pokoju na planie. Był tam potężny facet, w garniturze. Bałem się go.  Próbował mnie uspokoić. Dał mi puszkę coli. Zaczął opowiadać mi o naturze branży. Zasadniczo chciał, żebym odciął się od swoich rodziców. Chciał być moim opiekunem. Powiedział, że uczyni ze mnie największą gwiazdę porno w historii. Powiedział, że będę miał wszystko. Twierdził, że muszę pozbyć się moich rodziców: „Masz 11 lat, jesteś już mężczyzną”.

Culkin, który od 2003 roku mieszka w Paryżu, wyjaśnił, że ten człowiek zaczął jasno wyrażać swoje intencje: – Mogę powiedzieć, że był mną zainteresowany.  Polizał swoje usta i powiedział mi, że jestem bardzo przystojny. Wydaje mi się, że udało mi się powiedzieć „dziękuję” i zacząłem myśleć o tym, jak się wydostać stamtąd. Potem wyjął fajkę. Położył ją sobie na kolanach, wyjął też zapalniczkę i dalej patrzył na mnie z tym obezwładniającym pożądaniem seksualnym w oczach. Powiedziałem coś w stylu: „Mam tylko 11 lat”. Pamiętam, jak mi powiedział: „To świętuj, mały człowieku. Trzeba uczcić nadchodzące sukces. Twoje liczne sukcesy. Chodź. Usiądź wygodnie”. Puknął fajką w krocze, i zaśmiał się idiotycznie. Wybiegłem z pokoju, ale wpadłem prosto na tego drugiego faceta, który był na zewnątrz pokoju, a on złapał mnie za ramię i wrzucił z powrotem do środka. Ten pierwszy zapalił fajkę i wydmuchał dym na moją twarz. Kazał mi spojrzeć na swoje buty. Powiedział, że zostały zrobione ze skóry dzieci, które on i jego przyjaciele zamordowali. Powiedział, że w ludzka skóra to najdelikatniejsza skóra znana człowiekowi.  Zapytał mnie, czy znam Heather O’Rourke. Tak, pamiętałem ją. Dorastałem oglądając „Poltergeista”. Pamiętałem ją w „Happy Days”. Była taka urocza. Zwymiotowałem wtedy na jego buty. 

Heather O’Rourke była amerykańską aktorką dziecięcą, odkrytą przez reżysera Stevena Spielberga, Heather O’Rourke zmarła nagle i niespodziewanie w wieku 12 lat, w 1988 roku. Jako oficjalną przyczynę zgonu podano „atak serca i wstrząs septyczny” wywołany błędnym rozpoznaniem zwężenia jelit”.

Culkin powiedział na koniec wywiadu: –  Mam teraz 37 lat i nadal wszystko przetwarzam. Rzeczy, które widziałem Przeszedłem na drugą stronę. Żyję. To więcej niż można powiedzieć o wielu innych.  Wiem, że Hollywood będzie płonąć za mojego życia. Zobaczycie to. 

exi

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ