Niemiecka firma Lidl została niedawno oskarżona o cenzurowanie zdjęć zawierających krzyże używane do promowania produktów i sklepów.

Grupa Węgrów postanowiła zaprotestować przeciwko postawie firmy, wznosząc ogromny krzyż przed jednym z supermarketów. Wszystko zaczęło się od skandalu z „greckim” jogurtem

A jak wiadomo Lidl postanowił wymazać krzyże także ze zdjęć zrobionych w Ligurii (Włochy), które miały być wykorzystane do promocji.

Europejska tożsamość chrześcijańska jest atakowana każdego dnia.

Są ludzie, którzy domagają się usunięcia krzyży z miejsc publicznych, ludzie atakujący Boże Narodzenie, a nawet Czerwony Krzyż za  znak krzyża i w imię „religijnej neutralności”. Wszystko co jest częścią naszej unikalnej tożsamości europejskiej, jest atakowane przez szaleńców internacjonalistów, którzy za wszelką cenę starają się wymazać to, co czyni nas wyjątkowymi, , co czyni nas Europejczykami!

Węgierscy aktywiści, którzy postawili kamienny krzyż o wysokości 3 metrów przed jednym z supermarketów Lidl, zdecydowali się walczyć i pokazać, że  obce korporacje nie mają władzy nad nami.

us