Uprowadził seks lalkę i ściga go policja (FILM)

Jak widać na zapisie z monitoringu złodziej zdał sobie nie mało trudu aby ukraść  erotyczną zabawkę. Jednak nie jest to zwykły gadżet z sex shopu, lecz lalka warta jest ponad 16 tysięcy złotych! Trudno więc dziwić się, że policja z Kingston w stanie Wiktoria, w Australii  traktuje sprawę bardzo poważnie.

Do zuchwałej kradzieży doszło 3 grudnia, około godziny 6.00. Włamywacz podjechał białym fordem transitem na ulicę South Road, i zamaskowany przystąpił do włamania się do sklepu dla dorosłych Sexy Land. Najpierw użył nożyc do cięcia prętów, dzięki nim przeciął kartę, a następnie włamał się do sklepu. Jego celem była Dorothy, dmuchana seks-lala z potężnymi piersiami i o włosach koloru blond.

Nie wiadomo czy ukradł ją na własne potrzeby, czy zamierza ją sprzedać na czarnym rynku. Cena Dorothy sięga 16 tysięcy złotych, a więc może liczyć na całkiem spory zarobek.

Jak zapewniają australijskie służby cała akcja była przeprowadzona w bardzo fachowy i przemyślany sposób. Operacja nie zajęła przestępcy około 5 minut.