– Hillary Clinton jest częścią rodziny przestępczej, która pozostawiła po sobie ślad dziesiątek trupów w krwawym dążeniu do władzy – powiedział Mike Tyson do publiczności w Las Vegas: – Hillary jest największym  seryjnym zabójcą w Ameryce! Nie ma takiego drugiego – i dodał: – Banda Mansona jest niczym w porównaniu z rodziną Clintonów. Ted Bundy? John Wayne Gacy? Proszę,  to amatorzy. – powiedział Tyson, wskazując, że sekta Mansona zamordowała cztery osoby, Ted Bundy dokonał   35. zbrodnia a John Wayne Gacy 33.
Według 51-letniego byłego mistrza wagi ciężkiej, który wystąpił  w Las Vegas ze swoim show Undisputed Truth 2, te liczby bledną w porównaniu do  ofiar Hillary Clinton.

– Zamordowała swojego bardzo dobrego przyjaciela, Vince’a Fostera. Celowo pozwoliła ambasadorowi Chrisowi Stevensowi i trzem innym Amerykanom umrzeć w Bengazi. – wyliczał były bokser – Czy wiecie, ilu jej osobistych ochroniarzy przedwcześnie zmarło?- zapytał i po chwili odpowiedział – Dwunastu. Dwunastu młodych z ochrony Clintonów zmarło przedwcześnie. Wszyscy ci ochroniarze rzeczywiście są martwi, czy to może być tragicznym zbiegiem okoliczności? Nie wiem tego, ale wiem, że nie chciałbym być na liście ich współpracowników  A ile świadków popełniło „samobójstwa” strzelając sobie dwoma kulami w tył głowy, tuż przed tym, jak mieli  zeznawać przeciwko Clintonom.  

Oskarżając Hillary Clinton o morderstwa, Tyson powiedział: – Smutne, ale prawdziwe jest to, że nigdy nie doczekamy się wobec  niej sprawiedliwości. My, zwykli ludzie, nigdy nie zobaczymy sprawiedliwości. Clinton wydaje się być ponad prawem ziemi.

Były mistrz wagi ciężkiej w boksie w październiku 2015 roku stał się jedną z pierwszych gwiazd, które poparły Donalda. Trump w wyborach prezydenckich.

es