fot. Facebook

James Winer, jeden z najwybitniejszych amerykańskich lekarzy, został znaleziony martwy na Florydzie. Jego śmierć miała miejsce   w bardzo podejrzanych okolicznościach.

Ciało lekarza z Pensylwanii, trafiło do szpitala na Florydzie jako John Doe, bez dokumentów i żadnych rzeczy osobistych. Bliscy i przyjaciele lekarza są zdumieni jego śmiercią i mówią, że doktor Winer wyjechał na Florydę na Święto Dziękczynienia i zniknął wkrótce po przybyciu do tego stanu. Najbliższa rodzina Winera potwierdziła, że ​​został znaleziony jako John Doe w szpitalu.

Winer jest blisko 80. holistycznym lekarzem, który zamarł w podejrzanych okolicznościach w ciągu ostatnich dwóch lat. Społeczność lekarzy próbujących pracować alternatywnie wobec przemysłu farmaceutycznego, jest w USA stopniowo likwidowana.

Doktor Winer był jednym z czołowych amerykańskich pionierów medycynie naturalnej i poświęcił swoje życie promowaniu naturalnych metod leczenia. Zachęcał swoich pacjentów i zwolenników, by unikali trujących produktów farmaceutycznych. Wielokrotnie wypowiadał sie sceptycznie o szczepionkach.

Oprócz leczenia, prowadzenia badań i wykładów w Stanach Zjednoczonych, doktor Winer pojawił się w tysiącach programów radiowych i telewizyjnych w USA. Był uznawany w USA za czołowego krytyka przemysłu farmaceutycznego.

Był także autorem popularnych książek, nagrań audio i wideo oraz niezliczonych artykułów na temat medycyny naturalnej. Był instruktorem zdrowego odżywiania, trenerem fitness a także założycielem i dyrektorem Winer Wellness Center w Pittsburghu.

Miał ogromną wiedzę i doświadczeniem w dziedzinie medycyny holistycznej. Był przy tym mocno zaangażowany w pomaganie innym.

W ciągu ostatnich dwóch lat zginęło około 80. lekarzy holistycznych. Nie ma tygodnia by nasz portal nie pisał o przynajmniej jednym takim przypadku.  Większość zbrodni została przez władze, jednak niektóre przypadki zostały ponownie są obecnie ponownie badane jako zabójstwa.

Nadzwyczajna liczba zgonów w społeczności lekarzy holistycznej wskazuje, że mam do czynienia ze swego rodzaju zbrodniczą czystką.

eps