13-letnia, ​​została zgwałcona przez 2 migrantów mieszkających w ośrodku dla uchodźców „Oasi Carpineto”, położonym w mieście Ascoli.
Dziewczyna zeznała, że ​​dwaj migranci gwałcili ją na zmianę, a także zmuszali  do uprawiania seksu z oboma jednocześnie. Ofiara poinformowała policję, że akt przemocy miał miejsce około 20 października w pobliżu parku, na małej skarpie, między godziną 20 a 22. Ten sam park, w ciągu dnia, wypełniony jest bawiącymi się dziećmi. Po zmroku staje się niebezpieczną strefą.
Policji w zatrzymaniu sprawców pomógł telefon od jednego z nich do ofiary. Gwałciciel kazał dziewczynie ponownie pojawić się w tym samym miejscu i groził jej przemocą, jeśli tego nie zrobi. Nie miejscu czekali już na niego policjanci Obaj bandyci zostali zatrzymani i aresztowani.
Opinia publiczna w Ascoli jest zszokowana tym co się stało, a matki obawiają się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Tym bardziej, że uchodźcy traktują białe kobiety i dzieci jako zabawki. Co gorsze, jak już pisaliśmy, połowa migrantów docierających do Włoch jest chora psychicznie i podatna na przemoc.To rodzi poważne obawy o bezpieczeństwo.
ese

Zobacz również: