SZWECJA: Chcą zastąpić  „rasistowski” krzyż na szwedzkiej fladze z islamskim półksiężycem
Lewicowe organizacje szwedzkie, finansowe przez Georga Sorosa, zamieściły na  Avaaz.org petycję wzywającą premiera Szwecji Stefan Löfven, aby zastąpić „rasistowski krzyż na szwedzkiej fladze’ „świętym symbolem islamskim” –  półksiężyca z gwiazdą.
Petycja została już podpisana przez kilka tysięcy osób. Jest to akcja, które można się wkrótce spodziewać w innych krajach europejskich, gdzie ma miejsce  masowa imigracja. Tam będzie  stopniowo promowany  islamu, zaś symbole chrześcijaństwa będą usuwane i zakazane.
„Szwedzka flaga jest ciągły przypominaniem naszej mrocznej i okrutnej przeszłości. Uchodźcy i imigranci są zmuszeni żyć pod krzyżem chrześcijańskim – symbolem krucjat i rzeź milionów niewinnych muzułmanów, których obecnie tak wielu  mieszka w Szwecji. Dzięki czemu czują się tu niepożądani i nie maja poczucia bezpieczeństwa. Szwecja powinna być bezpieczną przystanią dla wszystkich (…) Ponieważ nasz przestarzały symbol narodowy stopniowo staje się sztandarem ksenofobicznych, rasistowskich i ekstremistycznych grup, musimy myśleć w przyszłość. Przyszłość pokoju, zrozumienia i tolerancji.  ” . – czytamy m.in. w petycji.
se

Zobacz również: