„Reklama Dzieciom” pomaga już 25 lat!

Telewizja Polska od 1993 roku wspiera najbardziej potrzebujące dzieci. Przez ten czas ponad 25 milionów złotych z akcji „Reklama Dzieciom” trafiło do więcej niż tysiąca placówek. Tylko dzięki zeszłorocznej edycji pomogliśmy ponad 2000 tysiącom dzieci. W tym roku Telewizja Polska już 25. raz organizuje „Reklamę Dzieciom”.
W poprzedniej edycji „Reklamy Dzieciom” darowizny przeznaczono na: realizację programów terapeutycznych dla dzieci i młodzieży (dogoterapia, hipoterapia, arteterapia, hydroterapia), wyposażenie sal rehabilitacyjno-terapeutycznych (sale do terapii integracji sensorycznej, sale doświadczania świata), zakup sprzętu umożliwiającego przeprowadzenie terapii różnego rodzaju (EEG – Biofeedback, terapia Tomatisa, terapia metodą Warnkego), czy organizację turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.
Dochód z jubileuszowej „Reklamy Dzieciom” w całości podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek w  TVP do 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje Komisja ds. darowizn TVP.
15 listopada o godzinie 12:00 Biuro Reklamy TVP rozpoczyna sprzedaż czasu
w charytatywnym bloku reklamowym emitowanym 25 grudnia w TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości”, z którego wpływy w całości zasilą akcję „Reklama Dzieciom”.
Więcej informacji na stronie http://reklamadzieciom.tvp.pl/
 Centrum Informacji TVP

Zobacz również: