FRANCJA: Współżycie z 13-latkami będzie legalne

16
Rząd Francja przygotowuje ustawę, która ma zezwalać na seks z dziećmi od 13 roku życia. Obecnie nie jest określona dolna granica wieku. Zatem jeśli nie wykaże się, że dziecko protestowało przed stosunkiem z dorosłym, to pozostaje on bezkarny.
Czy jednak11-letnia dziewczynka jest na tyle dorosła, aby świadomie zgodzić się na seks z osobą dorosłą? To jest pytanie, na które starają się odpowiedzieć francuscy ministrowie przygotowując zmiany prawa.
Dzieje się to za sprawą ogólnego oburzenia ze strony społeczeństwa. Gdyż w ostatnim czasie francuskie sądy dwukrotnie odmówiły ścigania dorosłych mężczyzn po tym, jak uprawiali seks z 11-latkami. Ponieważ sędziowie nie potrafili udowodnić, że działo się to pod przymusem.
W tej sytuacji rząd przygotowuje projekt ustawy, który mówi, że seks z dziećmi w pewnym wieku jest z definicji przymusowy. Wiek jest tylko jednym z elementów zmian prawnych ustawy o przemocy seksualnej i nękaniu. Minister sprawiedliwości Nicole Belloubet twierdzi, że granica 13 lat „jest warta rozważenia”.
Tymczasem grupy feministyczne planują protest, ich zdaniem dolna granica powinna wynosić 15 lat.
es

16 KOMENTARZE

  1. Obecne prawo jest dobre. Nie powinna istnieć dolna granica zgody. Wolność jednostki jest najważniejsza. Zresztą to nie jest żadna pedofilia, tylko hebefilia

  2. Debile! !! Ci co to piszą powinni pomyśleć o swoich dzieciac czy by chcieli żeby ich 13- letnie dzieci kochali się z innymi starymi prykamii! !!

  3. Przecież m.in w Egipcie nekrofilia jest legalna… do 6h od czasu zgonu żony mąż moze sobie jeszcze sie „zabawić” poki ciepła chyba… tak, to prawda i jest tam to legalne od kilku lat…

  4. kim kardashian se tape. Big fat cock fucking her fat ass. Amateur sex in the bathtub. Slender asian teen strips and showers. Korean schoolgirl shim nanny backdoor sticky creampie. Asian pussy pounded.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ