Nowe badanie przeprowadzone przez naukowców z University of Pennsylvania potwierdzają, że ​​szczepionka przeciw grypie jest gigantycznym oszustwem promowanym przez przemysł farmaceutyczny wyłącznie dla ogromnych zysków.

Badanie, opublikowane w magazynie Plos 23 października , przez naukowców z Instytutu Scrippsa i Uniwersytetu Pensylwanii, zatytułowane jest  Strukturalne wyjaśnienie niskiej skuteczności szczepionki H3N2 przeciwko grypie sezonowej.

Oto kluczowy cytat z badania: „Powszechne jest stosowanie kurzych jajek do hodowli izolatów klinicznych i do produkcji szczepionek na dużą skalę. Jednak wirus grypy często mutuje się, aby przystosować się do wzrostu w jajach kurzych, co może wpływać na antygenowość, a tym samym na skuteczność szczepionek„.

Inaczej mówiąc, wirus w szczepionce mutuje się w jajach kurzych, a zatem układ odpornościowy pacjenta reaguje na niewłaściwą wersję wirusa grypy.

Oto dowody, które cytowałem już od kilku lat. Pochodzi z przeglądu w 2013 roku:

Dr Peter Doshi, pisząc w internetowym wydaniu BMJ (British Medical Journal), ujawnia, że każdego roku setki tysięcy próbek oddechowych pobiera się od pacjentów z grypą w USA i testuje w laboratoriach.  Tylko niewielki procent tych próbek wykazuje obecność wirusa grypy. Oznacza to, że większość osób w Ameryce diagnozowanych przez lekarzy  nie ma w swoim ciele wirusa grypy. Więc nie mają grypy.

Dlatego nawet jeśli założymy, że szczepionka na grypę jest przydatna i bezpieczna, to nie może zapobiec tym wszystkim „przypadkom grypy”, które nie są przypadkami grypy. Szczepionka nie jest przeznaczona do zapobiegania fałszywej grypie.

Nic dziwnego, że wielu ludzi uważa, że „szczepionki przeciw grypie” nie działają: gdyż w większości przypadków nie mogą. Ponieważ większość zdiagnozowanych przypadków to nie jest grypa.

nwc

Zobacz również: