W poniedziałek terroryści zapowiadają masakrę w Paryżu

Terroryści islamscy zagrozili, że w rocznicę ataków w Paryżu z 2015 roku. Przeprowadza kolejne krwawe akcje w tym mieście.Państwo Islamskie grozi, że Francja „zapłaci bardzo wysoką cenę za  wojnę z islamem”.
Plakat opublikowany przez grupę propagandową ISA, Wafa Media Foundation, pokazuje wieżę Eiffla połączoną z kałasznikowem i ostrzega, że w stolicy Francji ​​ dojdzie do eksplozji, w której zginą dzieci i młodzi Francuzi.
Plakat głosi: „Zemścimy się za krew muzułmanów przelaną na waszej ziemi. Zabijemy młodych, zanim starsi się obejrzą”.
Mail Online przypomina, że w poniedziałek mijają dwa lata od ataków terrorystycznych na Paryż. Wówczas, 13 listopada napastnicy Państwa Islamskiego zabili 130 osób w kawiarniach, na stadionie narodowym i podczas koncertu w Bataclan.
W ubiegłym miesiącu Jean-Yves Le Drian, francuski minister spraw zagranicznych stwierdził, że ataki z listopada 2015 roku nie pozostały bezkarne. Gdyż Państwo Islamskie zostało wyrzucone ze swojej syryjskiej twierdzy Raqqa.
– Byłem bardzo poruszony tym zwycięstwem, ponieważ wszyscy wiedzą, że to z to z Raqqa przyszły rozkazy, i tam zostały podjęte decyzje o atakach we Francji – powiedział Le Drian podczas wizyty w Madrycie. – Więc zbrodnie dokonane w Paryżu nie pozostały bezkarne.

Krótko po tym Wafa opublikowała niepokojące plakaty piłkarzy: Cristiano Ronaldo, Lionela Messiego i Neymara, w czasie ich egzekucji.
Na jednym z nich widać klęczącego, zakrwawionego Ronaldo i stojącego za nim dżihadystę trzymającego w ręku nóż. Portugalska gwiazda ma podbite oko. W tle widać zwały gruzu i połamanych kości. Plakat ma logo Mistrzostw Świata 2018.
Na innym plakacie Neymar klęczy zapłakany, a za nim stoi terrorysta z nożem w dłoniach. „Nie będziesz cieszył się bezpieczeństwem, dopóki nie będziemy żyć w muzułmańskich krajach” – brzmi hasło na tym plakacie.
es

 

 

Zobacz również: