BBC wmawia, że królowa Anglii była Murzynką

3

Tak zwana poprawność polityczna przybiera coraz bardziej pokraczne formy. Oto BBC uznało, że  królowa Anglii Małgorzata Andegaweńska była Murzynką! Tak ją bowiem pokazano w filmie The Hollow Crown.

Widzieliśmy już na ekranach  czarnych Wikingów w  „Thor: the Dark World”. Wkrótce pewnie dowiemy się ze Szekspir był Hindusem a John Lennon Afgańczykiem.

Czemu słuzy taa żałosna, zacofana próba sfałszowania historii?  Otóż są  ludzie, którzy za wszelką cenę, wbrew faktom i logice  starają się nam wmówić, że w Europie zawsze było wielu Murzynów czy muzułmanów. Chcą abyśmy zapomnieli, że jest to wynikiem narzuconego planu różnorodności rasowej. Zaprzeczają, że Europa to biały kontynent. Zaprzeczają, że biali mają prawo do własnego miejsca na  Ziemi.

Ich żałosna próba sfałszowania historii jest częścią wojny z białymi rasami. Mówią, że rasa nie ma znaczenia, ale jeśli król Zulusów miałby być przedstawiany jako blondynka, to biegaliby po ulicach  krzycząc o „kradzieży kulturowej”.

adi

3 KOMENTARZE

  1. A widziales w kosciolavh obrazy Jezusa? On nie byl bialy, on byl „ordynarnym ciemnym” jak wspolczesny palestynczyk Zydem!!!
    Andegawenka byla corka krola Neapolu a im nizej wloch tym ciemniejsza skora wlochow -nie od slonca-od genow…. Moze tak ciemna nie byla, ale Jezus nie byl tak bialy…

  2. Ale tak na logikę bez lewackich naginan faktów , Andegawenów wywodzą się z Francji , rządzili we Włoszech i na Węgrzech. Więc mądralo królu modrali ona była prosto od francuskich Andegawenów. A Włoch ciemny takiego akurat znam nie wygląda na murzyn . Ale rozumiem czerwona ciecz zakres mózg. Niedługo szatan będzie twoim bogiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ