„Syryjski uchodźca” chciał wrobić Merkel w drogi prezent

0

Tzw. syryjski uchodźca spowodował chaos w salonie Audi w Niemczech. Mężczyzna, który mieszka w ośrodku dla uchodźców w Kaserneneck zawitał do salonu wystawowego w Bawarii, aby wziąć darmową kawę, która jest oferowana odwiedzającym. Na kawie jednak nie poprzestał. Zaczął nękać pracowników i grozić, że nie wyjdzie z budynku dopóki Merkel nie kupi mu audi.

Niemieckie media podają, że imigrant rozsiadł się w jednym z pojazdów wystawowych, skąd „rozkoszował” gości głośną, arabską muzyką z telefonu.

Kiedy personel poprosił mężczyznę, aby wyszedł, ten stał się nieobliczalny i zażądał kluczyków do samochodu. Personel odpowiedział, że jeśli chce dostać kluczyki, to musi za auto zapłacić.  –Merkel będzie, to zapłaci … daj mi samochód!– odpowiedział mężczyzna.

Na koniec dzikus wybił tylną szybę w Audi Q2 i uciekł z miejsca zdarzenia. Wpadł jednak w ręce policji po tym, jak został przyłapany na kradzieży w pobliskiej stacji benzynowej. Został jednak wypuszczony po to, aby nazajutrz zostać zatrzymanym za podobną kradzież.

mb

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ