Według Liz Crokin dziennikarki śledczej, Nowojorski Departament Policji (NYPD) potwierdził, że film z pornografią dziecięcą z udziałem Hillary Clinton zostanie wkrótce udostępniona publicznie. To część afery związanej z  elitarnym kręgiem pedofilskim, w którym brali udział m.in.  znani  politycy.

Według Crokin  na filmie z udziałem Clinton zarejestrowano akt seksualny, w którym uczestniczy też Huma Abedinem (od dawna w USA mówi się o jej lesbijskim związku z Clinton)  i nieletnia dziewczyna.
Liz Crokin, to dziennikarka, która poświęciła swoją karierę ujawnianiu faktów związanych z uczestnictwem  przedstawicieli polityki, rozrywki i biznesu w sektach satanistycznych i pedofilii.  Na początku tygodnia film, w którym twierdziła, że ​​nagranie z udziałem Hillary Clinton zostanie wkrótce udostępnione i teoria związana z  tzw. „Pizzagate” będzie udowodniona.

O aferze pisał nawet New York Times. Przypomnijmy.  Rzekomo w  stolicy USA działa szajka pedofilów skupiająca polityków, ich współpracowników, lobbystów i innych członków waszyngtońskiej elity. Jednym z ogniw tego dobrze ukrytego procederu jest pizzeria „Comet Ping Pong”, w której często stołuje się stołeczny establishement, a Clintonowie organizowali tam nawet zbiórki funduszy. W trakcie kampanii prezydenckie portal WikiLeaks opublikował maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. W  mailach Johna Podesty wyłania się bowiem przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię..

Epicentrum chorych praktyk i siedzibą mafii zwyrodnialców ma być pizzeria Comet Ping Pong, której właścicielem jest zadeklarowany gej – James Alefantis, jest on prywatnie w związku z Davidem Brockiem, jedną z najbardziej wpływowych osób w partii Demokratów.


Crokin powiedziała, że taśma z filmem z udziałem Clinton, nieletniej dziewczyny oraz Humy Abedin  została znaleziona w laptopie należącym do Anthony’ego Weinera – męża Abedin. Miało to nastąpić po jego zatrzymaniu za przestępstwa seksualne.

Opętany seksem polityk trafi do więzienia

– To tylko kwestia czasu, zanim wszystkie te pliki zostaną ujawnione – powiedział Crokin. – Jeśli tak się stanie, to już nikt nie będzie w stanie zaprzeczyć, że Pizzagate jest prawdziwa. Nikt nie będzie w stanie zaprzeczyć, że tacy ludzie jak Clintonowie, John Podesta oraz wielu, innych polityków, są zamieszani w satanistyczne gwałty i tortury dzieci.
Crokin twierdził, że w laptopie Weinera było bardzo wiele filmów z udziałem osobistości politycznych wysokiego szczebla, robiących straszne rzeczy dzieciom: –  Gdy oficerowie NYPD  je oglądali, to ci dorośli mężczyźni płakali. – dodała dziennikarka.

une

Zobacz również: