Przemawiając dla Kossuth Radio, Viktor Orbán powiedział: „Europa może być podzielona na dwie części: jest strefa wolna od imigrantów w Europie Środkowej i kraje, które zamieszkują imigranci (w Europie Zachodniej). W przyszłości obie te będą się od siebie znacznie różniły.

Jego komentarze pojawiły się po osiągnięciu porozumienia z Brukselą. -Nasza zasada jest jasna: tylko państwo członkowskie może zdecydować, kto tam mieszka. Jest to kwestia suwerenności, której nie można odpuścić- powiedział.

Węgierski przywódca twierdził, że jego rząd padł ofiarą planu Sorosa, którego sieć „ma obszerną sferę wpływów w Parlamencie Europejskim i w innych instytucjach Unii Europejskiej”. -Członkowie tej sieci pracują w Brukseli i działają w celu potępienia i karania węgierskiego rządu za politykę migracyjną– twierdzi Orbán.

Zwracając uwagę na ostatnie wybory w Austrii i Czechach, dodał: -Rok 2017 stał się rokiem buntu, ponieważ część państw sprzeciwiła się siłom globalistycznym, a narody chcą przywrócić ich prawo do samostanowienia.

 

Zobacz również: