Młoda Dunka została zgwałcona przez czterech Marokańczyków. Gdy oni skończyli i odeszli, wówczas  pojawił się  kolejny gwałciciel. Stało się  to w centrum handlowym w Puerto Rico, na Wyspach Kanaryjskich. Wokół były tłumy ludzi.
Ofiara, która była pod wpływem alkoholu,  została zabrana przez  gwałcicieli do toalety i tam wielokrotnie zgwałcona. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak czterech śniadych mężczyzn, po kolei zmusza dziewczynę do seksu. Mimo że broniła się i mówiła, że nie chce tego robić. Oprawcy zrobili swoje i zostawili sponiewieraną kobietę leżącą na ziemi.
Godzinę później, gdy leżała bezradna i  bez świadomości na ziemi, pojawił się piąty mężczyzna. Ten także postanowił zaspokoić swoje chore żądze, opuścił spodnie i chciał skorzystać z okazji. Ale kobieta resztką sił stawiła mu opór. Na filmie widać, jak walczy z napastnikiem ponad 2 minuty. Udało jej się uciec i powiadomić policję.
Wkrótce aresztowano czterech Marokańczyków, w wieku od 26 do 32 lat, Postawiono im zarzut zbiorowego gwałtu. Policja nadal poszukuje piątego mężczyzny.
Niestety wiele turystek podczas wakacji – nie tylko na Wyspach Kanaryjskich – pije alkohol bez umiaru, co sprawia, że stają się łatwymi ofiarami zboczeńców seksualnych.  Tak jak było w tym przypadku.
es

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ