WIELKA BRYTANIA: Powstał portal dla muzułmanów szukających kolejnych żon

0

Ponad 100 000 muzułmanów zarejestrowało się  na poligamicznym serwisie randkowym. Czyżby poligamia była już  legalna w Wielkiej Brytanii? Jeśli nie, to władze powinny zamknąć tę witrynę.

Wielka Brytania, podobnie jak wszystkie kraje zachodnie, będzie musiała podjąć decyzję, czy będzie egzekwować własne prawa i bronić swojej własnej kultury, czy też będzie zaspakajać ambicje szariatu, aż  stanie się państwem szariatu. Wygląda jednak, że do tego momentu jest już blisko.

 Już 100 000 Brytyjczyków jest użytkownikami poligamicznego serwisu randkowego, pomagającego muzułmanom znaleźć wiele żon.

Strona internetowa, która pomaga muzułmanom znaleźć „drugą żonę”. Prowadzi to do wielu  nadużyć, a nawet do handlu ludźmi.

W Wielkiej Brytanii poligamiczne małżeństwa, w których osoba ma więcej niż jednego małżonka, są uznawane tylko wtedy, gdy ich ślub odbywał się w krajach, w których jest legalne.

Twórca portalu secondwife.com Azad Chaiwala mówi, że witryna  zrodziła się z jego własnej potrzeby: –  Myślę, że w podobnej sytuacji są też  inni ludzie.

Z kolei Yasmin Rehman powiedział Daily Mail, że witryna jest „bardzo niebezpieczna”: – Promuje nierówność i wykorzystywanie kobiet, a także podważa instytucję małżeństwa. I robi to dla pieniędzy.

Rehman, który jest muzułmaninem, dodał: – Myślę, że ta witryna  łamie prawo. Tam są oferty typu:  „Sprowadzamy panny młode z zagranicy. To jest handel ludźmi i prostytucja.  Kobiety muzułmańskie na całym świecie walczącą z tym, dla niektóre z nich ten portal  to  wielkie zagrożenie.

Chaiwala zaś mówi, że jego strona internetowa nie łamie prawa i twierdzi, że „przynosi korzyści kobietom”.

uze

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ