Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postepowanie w sprawie pobicia pary młodych ludzi zaistniałego dniu 22 maja 2017 roku około godz. 2:45 w Warszawie na skrzyżowaniu ulic Wilcza i Krucza. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt z Policja przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.
Z ustaleń wynika, że czterech młodych mężczyzn jadących białym nissanem qashqai najpierw wulgarnie zaczepiało parę młodych ludzi idących chodnikiem. Kiedy osoby te nie reagowały z samochodu wysiadło dwóch mężczyzn i zaczęło bić 24-latka, a następnie jego o dwa lata młodszą partnerkę dlatego, że próbowała stanąć między napastnikiem a jej chłopakiem. Po wszystkim podejrzani odjechali samochodem w nieustalonym kierunku.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych.
Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

Zobacz również: