SZWECJA: Omar chciał gwałcić w Lidlu między półkami

4
Młoda kobieta z córeczką w wózku była na zakupach w Lidlu w szwedzki mieście Tumba. Gdy nagle, pomiędzy półkami, zaatakował ją 40-letni Algierczyk. Mężczyzna był tak pobudzony, jakby miał zamiar zgwałcić kobietę w sklepie. Objął ją i próbował włożyć jej rękę w majtki.
Nigdy nie byłam tak zszokowana – mówi ofiara ataku seksualnego. – Czułam się jakbym była sparaliżowana.
Nielegalny imigrant Omar z Algierii powinien być wydalony ze Szwecji pod koniec 2016 roku. Jednak to nie nastąpiło, a Omar robi co chciał.Tego dnia poszedł do Lidla, w sklepie była też na zakupach młoda Szwedka, która miał córkę w wózku.  Gdy kobieta oglądała bieliznę, Omar zaatakował ją. Chciał ją pocałować, wsuwał jej też palce w krocze.
– Czułam, że on może mnie zgwałcić – przerażona kobieta zamarła ze strachu, a jej dziecko zaczęło krzyczeć. Usłyszeli to ochroniarze do strażników, którzy dopadli Omara przy stoisku z owocami, stał tam, jakby nic się nie stało. Zabrała go stamtąd policja.
Omar ​​został skazany przez Sąd Rejonowy – za przemoc seksualną, na karę więzienia w zawieszeniu oraz grzywnę i odszkodowanie dla kobiety, którego i tak nie będzie miał z czego zapłacić. Chyba, że ukradnie.
Omar wcześniej ubiegał się bezskutecznie o azyl – pod różnymi tożsamościami –  w Norwegii.
es

4 KOMENTARZE

  1. Został skazany na karę więzienia w zawieszeniu, grzywnę i odszkodowanie kobiecie, czego nie będzie w stanie zapłacic, chyba że ukradnie….!!!!???!!! To jest jaki żart? Bo własciwie na nic nie został skazany!
    lemingowo do kasacj9, to zaczyna sie juz robic mało smieszne.

    • Hahahaha mieszkam blisko Tumby To można powiedzie dzielnica Sztokholmu. Tak to prawda On i tak nie zasłużył na żadna karę bo gwałtu nie dokonał. Sprawca gwałtu otrzymuje tu bardzo surowa karę a mianowicie jest to sprzatanie przystanków przez parę miesięcy i wysoka grzywna Kobieta taka natomiast jest otoczona opieka psychologa . I tak ma dobrze bo tylko wtedy gdy ma wiadków w innym razie nie może pójsc na policję bo ja wysmieja. Zostanie oskarżona o rasizm ksenofobię i może otrzymac karę pieniężna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ