Była modelka Vogue spędziła dobrowolnie wiele lata w haremie muzułmańskich miliarderów, jako tzw. „żona do przyjemności”. Dziś chwali ten wybór.

Jill Dodd, była modelka Vogue, ujawniła szczegóły jej życia w haremie jednego z najbogatszego mężczyzny na świecie, handlarza bronią z Arabii Saudyjskiej.

W kanale Nine’s 60 Minutes  58-letnai obecnie kobieta opowiadała o  życiu ze znanym miliarderem Adnanem Khashoggi, który był prawie 30 lat starszy od niej.

 Dodd wyznała, że ​była naiwną 21-letnią modelką, kiedy spotkała na przyjęciu Khashogga; – Podniósł rękę i napisał na niej własną krwią: „Kocham cię”. Byłam w szoku, ale myślałem, że to jest naprawdę zabawne i słodkie –  powiedziała.

Khashoggi, kiedy spotkał się z Dodd, był już żonatym ojcem piątki dzieci, ale dążył do związku z modelką, która w końcu  służyła mu jako  tzw. „żona do przyjemności „.

Dodd szybko została członkiem haremu Khashogga, mieszkała w luksusowych apartamentach w Arabii Saudyjskiej i uprawiała  seks z miliarderem. Zdawała sobie sprawę, że żyje w luksusie dzięki stosunkom seksualnym z Khashogga, ale broni tych relacji: – Nigdy nie myślałem o sobie jak o łajdaczce, i nadal tak nie sądzę – powiedziała.

Dodd ujawniła, że to ​​potentat biznesowy sprawił, że podpisała umowę przed nawiązaniem tego związku. Powiedział jej: – Chciałbym się o ciebie zatroszczyć, chcę podpisać  z tobą pięcioletni kontrakt. Ja zajmę się wszystkim, a ty będziesz dla  mnie 24 godziny na dobę.

Dodd opowiadał, że wspólnie dzielili wieczory uzależniając się od narkotyków: – Braliśmy kokainę rekreacyjnie. Zamykaliśmy się w pokoju przez wiele dni i kochaliśmy. Wierzę, że byłam w nim zakochana – wyznała, i dodała, że nie  żałuje lat spędzonych w haremie.

ove

 

Zobacz również: