Aktor trafił do więzienia, bo zapowiedział, że ujawni nazwiska pedofilów z Hollywood

0

Trzy dni po tym, jak Corey Feldman zagroził, że ujawni  imiona i nazwiska pedofilów z Hollywood, była gwiazda dziecięcych filmów została aresztowana pod wątpliwymi zarzutami.

W emocjonalnym filmie Corey Feldman aktor i muzyk twierdzi, że potężne siły Hollywood stoją za próbami zamachów na jego życia.

Ponieważ, jak oświadczył  pracuje nad planem,  aby ujawnić elity hollywoodzkie zamieszane w pedofilię. Twierdzi, że są one na tyle zdesperowani, aby uciszyć Feldmana, zanim zdoła ujawnić najpotężniejsze nazwiska pedofilów w przemyśle rozrywkowym.

 Mam doświadczenia, których nigdy wcześniej nie miałem.  Tylko w ciągu ostatnich kilku dni, zostałem aresztowany, miałem też niedawno próbę zamordowania mnie, kiedy dwie ciężarówki jednocześnie ruszył na mnie na skrzyżowaniu. A kilku członków mojego zespołu zdecydowało się zrezygnować z pracy ze mną, bo boją się o swoje życie. Muszę chronić siebie i swoją rodzinę przed potężnym pedofilskim lobby. – dodał Feldman, który był jako dziecko ofiarą potentatów hollywoodzkich, którzy – jak dziś mówi – zniszczyli życie jego i tysięcy innych dzieci. 

Corey Feldman wyjawia, że ostatnie wydarzenia – związane z zarzutami dotyczącymi domniemanych prześladowań seksualnych przez producenta filmowego Weinsteina – zmusiły go do ponownego rozpoczęcia kampanii przeciwko pedofilom.

Jednak aresztowanie Feldmana, zaledwie kilka dni po podzieleniu swoimi planami, jest faktycznie ostrzeżeniem niego, wysłanym przez potężne postacie przemysłu filmowego, że nadal kontrolują jego świat i mogą go zniszczyć woli.

jasz

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ