Już jutro (26 października) Farben Lehre zagrają akustyczny koncert w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w ramach cyklu Alterstacja. To ostatnia szansa żeby kupić bilety za 30 zł. W dniu koncertu cena wzrośnie do 35 zł. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a).
Czwartkowy koncert Farben Lehre jest jedyną okazją żeby zobaczyć zespół na żywo w tym roku w Płocku. Okoliczności koncertu są o tyle niecodzienne, a przez to także wyjątkowe, ponieważ będzie to pierwszy w historii koncert zespołu Wojciecha Wojdy „unplugged” w naszym mieście.
Płocka grupa po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku, po raz pierwszy w swojej historii podjęła się zagrania serii koncertów”bez prądu” w kilkudziesięciu wybranych klubach. Pomysł jest konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa „Trzy Dekady”.
Podczas koncertu w POKiSie Farben Lehre wystąpi w składzie:Wojciech Wojda (wokal, teksty), Konrad Wojda (gitara, chórki), Mariusz Kumala (gitara), Filip Grodzicki (gitara basowa), Gerard Klawe (perkusja), Norbert Krzewski (perkusjonalia, fujarki, chórki), Agata Wojda (wokal, chórki).
Koncert Farben Lehre Akustycznie odbędzie się w czwartek 26 października o godzinie 19 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9a). Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu) – dostępne w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a). Koncert odbędzie się w ramach jesienno-zimowego koncertowego cyklu Alterstacja.

Zobacz również: