Policja w  niemieckim mieście Chemnitz zatrzymała syryjskiego nastolatka, który atakował seksualnie kobiety. Ma zaledwie 14 lat! Prawdopodobnie dopuścił się co najmniej 5 takich czynów w 2 dni.

Chłopak był tak nakręcony seksem, że nie zwracał uwagi na przechodniów, ani na miejsce, w którym dopuszcza się molestowania swoich ofiar.

 W miniony czwartek, 19 października,  po południu 31-letnia kobieta szła w centrum Chemnitz, ulicą  Pfortensteg. Nagle zbliżył się do niej młodzieniec, który  stał się bardzo natarczywy. Był mocno pobudzony. Chłopiec objął z całej siły kobietą w pół, przytrzymał ją  i pocałował. 31-latka broniła się przed atakami seksualnymi Syryjczyka. W końcu wyrwała mu się i uciekła. Po czym wezwała policję. Kilku funkcjonariuszy wyruszyło niezwłocznie na ulice w centrum miasta, w poszukiwaniu młodego zboczeńca.

Podczas gdy trwała obława 14-latek  nękał już inną kobietę.  Tym razem jego ofiarą była 17-latka, której o mało nie zgwałcił. Na szczęście spłoszyli go przechodnie. Ale daleko nie uciekł, zatrzymali go policjanci.

Śledczy podejrzewają, że 14-latek z Syrii może być też sprawcą ataków seksualnych na inne kobiety w Chemitz. Gdyż odpowiada rysopisowi napastnika. W środę, 18 października, po południu młody, śniady napastnik  zaatakowało w tym mieście trzy nastolatki: 14-letnią dziewczynę na ścieżce w Deubnera, 17-latkę w pobliżu sądu na Hohe Strasse oraz 15-latkę w Konkordiapark.

Jak myślicie co z niego wyrośnie?

ex

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie tłumaczenia tekstu bez pisemnej zgody wydawcy zabronione

Zobacz również: