ISLAMSKI KAZNODZIEJA: Uperfumowana kobieta z makijażem jest cudzołożnicą

6
Ahmed bin Saad Al Qarni, arabski kaznodzieja doszedł do wniosku, że to kobiety są winne gwałtów: „Ponieważ to one są przyczyną molestowania i cudzołóstwa”.
Te złote myśli ogłosił na Twitterze, gdzie oznajmił, że „kobiety nakłaniają mężczyzn do gwałtu i napaści”. Al Qarni stwierdził też: „Jeśli ktoś ją zgwałci, powinna wrócić do domu i płacząc zastanowić się nad swoją godnością. Przysięgam na Allacha, to kobiety są przyczyną nękania i cudzołóstwa.  Kobieta, która opuszcza dom w makijażu i uperfumowana, jest cudzołożnicą. Dobra kobieta, która ma na sobie fartuch kuchenny, nigdy nie wyjdzie z domu w taki sposób. Nie wiń mężczyzn, spójrz na kobiety na ulicach – one sprawiają, że ​​mężczyźni oszaleli. Nie wiń ich za to”.
Kontrowersyjny duchowny z Arabii Saudyjskiej odzwierciedla standardową islamską wiarę, która nakazuje kobietom noszenie hidżabu. Jeśli kobieta jest zadbana, to tylko po to aby kusić mężczyzn.
elo

 

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione

6 KOMENTARZE

  1. Wynika z wypowiedzi tego kozojeba że arabscy mężczyźni nie są zdrowi psychicznie skoro nie panują nad swoimi emocjami. Jeżeli 99,9% mężczyzn Europejczyków nie ma z tym problemu plus 99,9% mężczyzn rasy azjatyckiej też nie ma takiego problemu a nawet mężczyźni pochodzenia Afrykańskiego nie mają takich problemów świadczy to dobitnie iż arabowie i inni wierzący w islam to osoby jebnięte w głowę . Są zresztą na to dowody iż znaczna część islamistów posiada uszkodzony pewien gen w związku z wielowiekową praktyką kazirodczą .Dlatego też takie praktyki jak zoofilia, nekrofilia , pedofilia a nawet kanibalizm oraz gwałty i używanie przemocy nawet tortur nie są im na co dzień obce .

      • Ja skomentowałem to co powiedział kaznodzieja i to jest istotne Rimini nie ma nic do tego Po za tym w znacznej części Afryki też jest islam i wszyscy są siebie warci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ