Billy Corgan, wokalista i lider amerykańskiej grupy Smashing Pumpkins opowiedział o swoich doświadczeniach w branży muzycznej, która według niego kontrolowana jest przez satanistów. A właściwie przez humanoidy i  reptiliantów, zdolnych do upodobnienia się wyglądem do ludzi.
Muzyk twierdzi, był  świadkiem takiej zmiany kształtu ciała. Jak wyjaśnił była to osoba z branży muzycznej, która na jego oczach zmieniła wygląd. Odpowiedział o tym w audycji radiowej „The Howard Stern Show popularnego amerykańskiego dziennikarza Howarda Stevena.
Corgan w pewnym momencie stał się poważny i stwierdził: – Miałem paranormalne doświadczenia w moim życiu. Powiedzmy, że kiedyś byłem z kimś, i widziałem transformację, której nie potrafię wytłumaczyć .
Howard zapytał: – Czy ta osoba przekształciła się w coś innego niż ciało ludzkie? 
–  Tak, widziałem to. Byłem zupełnie trzeźwy. Wyobraź sobie, że coś robię, nagle odwracam się, a tam jest ktoś inny. Trudno to wytłumaczyć bez wchodzenia w szczegóły, wolałbym tego nie robić. – odpowiedział Corgan i dodał, że nie miał halucynacji, ani nie wymyślił tego incydentu.  – To naprawdę niepokojąca historia. To jest jedna z najbardziej intensywnych rzeczy, jakie kiedykolwiek przeżyłem – dodał.
Howard zapytał: – Co on mówił, czy to był przybysz z innej planety? 
Nie wyjaśniałbym tak tego, to chyba jest bardziej złożone. Nie pamiętam dokładnie jego słów. Ale powiedział coś w rodzaju: „Wszyscy ludzie będą cierpieć w nieskończoności, to wasza agonia”. Byłem wściekły, i gotowy, aby kopnąć go w tyłek. 

Corgan później wyjaśnił, że spotkanie miało fizyczny wpływ na niego, pozostawiając z bólem przez wiele dni.
–  Wszystko mnie strasznie bolało, moja szyja i głowa były jak ukręcone, kości, mięśnie i wszystkie narządy, w tym mój mózg, były dosłownie chore, cierpiałem przez wiele dni  – powiedział Corgan.
Frontman Smashing Pumpkins przyznał, ze ma teraz obawy o swoją karierę oraz bezpieczeństwo swoje i bliskich.
Demony istnieją, są prawdziwe. Żyją wokół nas, są gadami, które zamieniają się w ludzi.  Dlatego Biblia mówi, że Ewa została skuszona przez węża. Zamiast tych gadów był wąż, ale to jest to samo.  W każdej cywilizacji na Ziemi, w całym starożytnym świecie mężczyźni zamieniali się w węże. – przekonuje muzyk. – Potrafię zrozumieć, że ktoś nie uwierzy w to, co mówię. Trudno o tym mówić. Ja też nie wierzyłem, dopóki nie stanąłem twarzą w twarz z jednym z nich .
Smashing Pumpkins osiągnęli światową popularność w latach dziewięćdziesiątych, będąc jednym z najpopularniejszych zespołów rocka alternatywnego. Sprzedali kilkadziesiąt milionów płyt na całym świecie.

exi


Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ