PŁOCK: Mikromusic w listopadzie na Alterstacji

0

Fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, a nawet muzyki ludowej – alternatywny Mikromusic w listopadzie powróci do Płocka. Zespół zagra 23.11 (czwartek) w Domu Technika w ramach projektu Alterstacja. Bilety w cenie 40 zł można już kupić w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a) oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Mikromusic to wrocławska grupa łączącapiękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Grupa od kilkunastu lat udowadnia, że pozornie różne gatunki muzyki potrafią współbrzmieć nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik”, „Oczko” i „Takiego chłopaka”. Na swoim koncie ma też nagrodę Gazety Wyborczej „Warto” za płytę „Sova”.

Ponadto, zespół napisał muzykę do czesko-słowackiej produkcji kinowej „Konfident”, do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” do słów Brzechwy dla Teatru Muzycznego Capitol, a także do filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza.

Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i triphopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma gościnnymi udziałami u boku zagranicznych artystów,m.in. u Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grownups”, w piosence „From women to women” na płycie Tor Cesay wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a także u Sofie Loisou, australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy z takimi artystami, jak z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim czyL.U.C-iem.

Koncert zespołu Mikromusic odbędzie się 23 listopada (czwartek) o godzinie 19 w Centrum Konferencyjnym Dom Technika (ul. Kazimierza Wielkiego 41). Bilety w cenie 40 zł można kupić w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a, otwarta pn.-pt. w godzinach 7:30-15:30) oraz na www.pokis.infoserw.pl.

POKiS zaprasza również na koncerty organizowane w ramach Festiwalu Themersonów.  Zespó łBabu Król wystąpi 20 października o godzinie 20 w sali koncertowej POKiS. Cena biletu: 15 zł. Bajzel i Pogodno zagrają 21 października, również w sali koncertowej POKiS. Początek koncertu o godzinie 19. Cena biletu: 25 zł. Dostępne są również karnety na oba koncertowe wieczory w cenie 30 zł. Wszystkie bilety można kupić w Bileterii POKiS oraz na stronie www.pokis.infoserw.pl.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ