Premier Danii robi porządek z uchodźcami! Koniec życia na koszt podatników

5

Premier Danii obiecał ogólnokrajową walkę z „równoległymi społeczeństwami”, w których migranci żyją poza państwem i nie starają się zintegrować. Jak stwierdził, Dania musi być „szczelnie zamknięty dla imigrantów, którzy chcą żyć na koszt podatników”.

– Dania powinna być otwarta dla tych, którzy mogą i chcą pracować – powiedział Lars Løkke Rasmussen, dodając, że granice Danii „powinny być hermetycznie zapieczętowane dla tych, którzy nie chcą podporządkować się naszym prawom” – podały duńskie  media.

Przemawiając w sobotę, podczas Zgromadzenia Narodowego Venstre Party, premier oznajmił, że chociaż rząd zrobił wiele w zakresie masowej migracji, to kraj musi teraz pracować nad walką z powstawaniem gett, w których mieszkańcy odrzucają wartości duńskie, i nie mają szacunku do demokracji i przestrzegania prawa.

Stwierdzając, że Duńczycy chcą  aby rząd zamknął granice w wyniku problemów spowodowanych masową imigracją z państw trzeciego świata, Rasmussen powiedział, że Dania musi być bardziej selektywna w przyznawaniu obywatelstwa cudzoziemcom.

– W przeszłości wydaliśmy paszporty duńskie niektórym osobom, które nie zachowują się jak Duńczycy –  powiedział premier Danii – Nigdy tak nie powinno być. W przyszłości paszporty wydamy osobom, które zdecydują się być Duńczykami. Musimy zlikwidować równoległe społeczeństwa, gdyż  naraża to nasz kraj na negatywne  zjawiska – zadeklarowała Lars Løkke Rasmussen.

es

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione

5 KOMENTARZE

  1. Co prawda chłop mówi mądrze, ale nie wiem do końca jak to jest tam u nich. Czy jak w Szwecji ciekawie czy jeszcze dają radę utrzymać porządek. Problemem może być fakt, że jak będą się chcieli ich pozbyć albo jakoś im zaszkodzić to obudzą się wszystkie organizacje z prawami człowieka. Dodatkowo też pewnie ci o których mówił nie są imigrantami z europy albo ameryk. Chodzi o walecznych ludzi którzy na sto procent nie zgodzą się na to i najprawdopodobniej zareagują agresją. Działania ograniczające wygodne życie na socjalu powinno zostać poprzedzone postawieniem służb w stan gotowości. Zarówno policjanci, strażacy, lekarze i medycy jak i może nawet żołnierze mogą być potrzebni przy reakcji tych równoległych społeczeństw.

  2. U nas znamy przysłowie -mądry Polak po szkodzie-ale teraz okazało się to nieprawdą.Teraz obowiązuje przysłowie -mądry Duńczyk, Francuz,Niemiec…. itd po szkodzie

  3. Jakiś minister z Holandii też oburzeniem zareagował na fakt zachwytu pewnej polki , nad cudownością życia na holenderskim zaciłku na holenderskiej ziemi…I poległ.bo był „niepoprawny politycznie”.

  4. to co wiem a mam tam znajome mieszkające więc co nie co mi się obiło o uszy … zasiłki są diametralnie ucinane wręcz o połowę , by otrzymać np kurs językowy za który płaci dania taki delikwent musi pracować co prawda określona jest ilość godz których nie może przekroczyć ale pracę musi mieć … i myślę że jeśli tam polityk tak mówi to znaczy ze za chwilę się za to zabirą , królowa też ponoć twierdzi że nikt im do danii nie kazał przyjeżdzać a jeśli tu są mają się dostosować

ZOSTAW ODPOWIEDŹ